Do zdarzenia doszło we wtorkowy wieczór 4 czerwca na terenie miejscowości Brzoskwinia w powiecie krakowskim. 23-letni kierowca osobowego auta z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że konieczna była pomoc strażaków, którzy użyli narzędzi hydraulicznych, aby wydobyć mężczyznę z wraku.
Niestety, pomimo reanimacji prowadzonej przez ratowników medycznych, 23-latek zmarł na miejscu. Na miejscu wypadku pracowało 5 zastępów straży pożarnej, policja oraz prokuratura. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia są badane.
To kolejny śmiertelny wypadek na polskich drogach w ostatnim czasie. Policja apeluje o ostrożność i rozwagę podczas jazdy. Pamiętajmy, że nawet niewielka prędkość może mieć tragiczne skutki.







![Nocny pożar w Nowej Hucie. Czujka dymu zapobiegła tragedii na ul. Wyciąskiej [ZDJĘCIA] OSP Przylasek Rusiecki, pożar w nowej hucie, Nowa Huta, Kraków, ulica wyciąska w Krakowie, nocny pożar w nowej hucie](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-nocny-pozar-w-nowej-hucie-czujka-dymu-zapobiegla-tragedii-na-ul-wyciaskiej-zdjecia-1773200453.png)
Napisz komentarz
Komentarze