We wtorkowy wieczór 14 listopada na ulicy Smardzowickiej w Cianowicach, na terenie gminy Skała doszło do potrącenia pieszego przez samochód osobowy. Obrażenia były na tyle poważne, że na miejsce za dysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety pomimo szybkiej reakcji służb nie udało się uratować życia poszkodowanego.
Na miejscu działają strażacy, Zespół Ratownictwa Medycznego i funkcjonariusze Policji, którzy pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności tragicznego zdarzenia. Droga jest obecnie całkowicie zablokowana.
- Miejscowość Cianowice ul. Smardzowicka (gmina Skała ) - doszło do potrącenia osoby przez samochód, na miejscu lądował śmigłowiec Ratownik 6. Niestety ratownikom i strażakom nie udało się uratować życia potrąconej osoby - informuje Patrol998-Małopolska.
![Śmierć w Cianowicach. Życia pieszego nie udało się uratować [ZDJĘCIA] Miejsce śmiertelnego potrącenia pieszego w Cianowicach](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/xl-smierc-w-cianowicach-zycia-pieszego-nie-udalo-sie-uratowac-zdjecia-1699999802-full.jpg)










![Beata Szydło na czele małopolskiego PiS. Zwarcie szeregów przed wyborami? [SONDA] Beata Szydło, Jarosław Kaczyński, Prawo i Sprawiedliwości, PiS, polityka, Małopolska, PiS Małopolska](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-beata-szydlo-na-czele-malopolskiego-pis-zwarcie-szeregow-przed-wyborami-1761866565.jpg)
![Zderzenie dwóch osobówek na ulicy Krakowskiej w Michałowicach [FOTO] Michałowice, powiat krakowski, wypadek drogowy, zderzenie dwóch samochodów osobowych, wypadek drogowy Michałowicach, akcja ratunkowa, poszkodowane osoby](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-zderzenie-dwoch-osobowek-na-ulicy-krakowskiej-w-michalowicach-foto-1761852323.jpg)
![Niezwykle odkrycie w Piekielniku. Ujawniono pierwotną bryłę kościoła z XVIII wieku [FOTO] Kościół w Piekielniku, gmina Czarny Dunajec, sensacyjne odkrycie w Piekielniku, zabytek w Piekielniku, pierwotna bryła kościoła w Piekielniku](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-niezwykle-odkrycie-w-piekielniku-ujawniono-pierwotna-bryle-kosciola-z-xviii-wieku-foto-1761608644.jpg)
![Intensywne prace rewitalizacyjne na Wzgórzu Zamkowym w Dobczycach [ZDJĘCIA] Wzgórze Zamkowe w Dobczycach, Dobczyce, powiat myślenicki, inwestycje, rewitalizacja zamku w Dobczycach, odbudowa ruin zamku w Dobczycach](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-intensywne-prace-rewitalizacyjne-na-wzgorzu-zamkowym-w-dobczycach-zdjecia-1761518353.jpg)

![Ciało 55-letniego turysty z Nowego Sącza odnalezione w Tatrach. Tragiczny finał [FOTO] Turysta z Nowego Sącza, poszukiwania polskiego turysty w Tatrach, tragedia na Bystrej w Tatrach, tragiczny finał poszukiwań polskiego turysty, słowackie Tatry](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-cialo-55-letniego-turysty-z-nowego-sacza-odnalezione-w-tatrach-tragiczny-final-foto-1761348761.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze