Jan Luberda był jednym z najbardziej znanych przedsiębiorców na Podhalu. 79-latek założył firmę Blachotrapez, która jest jednym z potentatów branży pokryć dachowych w naszym kraju. Niestety w poniedziałek 22 kwietnia na łamach mediów społecznościowych Blachotrapez poinformował o śmierci człowieka, który tworzył historię.
- Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że odszedł od nas Jan Luberda, założyciel Blachotrapez, jedna z najważniejszych osób w historii naszej firmy. Jego śmierć jest dla nas ogromną stratą. Trudno wyobrazić sobie ból, który czujemy. Jego odejście jest ogromnym ciosem dla całej naszej społeczności. Informacje dotyczące pochówku zostaną podane w najbliższym czasie - informowali pogrążeni w żałobie Rodzina i Pracownicy Blachotrapez.
Uroczystości pogrzebowe Jana Luberdy rozpoczną się w czwartek 25 kwietnia o godzinie 13:00 mszą świętą żałobną w kościele pod wezwaniem świętej Marii Magdaleny w Rabce-Zdroju. Po niej zmarły zostanie odprowadzony na miejsce wiecznego spoczynku, na Cmentarzu Komunalnym na Zaborni.



![Gorący protest w mroźnym Krakowie. 1500 osób przeciwko SCT pod siedzibą ZDMK [FOTO, FILMY] SCT, strefa czystego transportu w Krakowie, Kraków, protest mieszkańców, protest krakowian, protest w Krakowie, Kraków strefa czystego transportu](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-goracy-protest-w-mroznym-krakowie-1500-osob-przeciwko-sct-pod-siedziba-zdmk-foto-filmy-1768054206.jpg)

!["Fotopułapki na diesle" znikają tak jak znaki. Trwa walka z SCT w Krakowie [ZDJĘCIA] Kraków, SCT, strefa czystego transportu w Krakowie, fotopułapki, montowane na drzewach fotopułapki, znaki SCT](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-fotopulapki-na-diesle-znikaja-tak-jak-znaki-trwa-walka-z-sct-w-krakowie-zdjecia-1768780115.png)


Napisz komentarz
Komentarze