Na miejscu zdarzenia natychmiast pojawiły się służby ratunkowe, w tym policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Ranni ratownicy medyczni zostali przetransportowani do szpitala, podobnie jak kierowca taksówki.
Zdarzenie spowodowało bardzo duże utrudnienia w ruchu drogowym. Ulice Wielicka i Dworcowa zostały zablokowane na czas prowadzenia akcji ratunkowej. Powstały również korki w okolicy.
Dokładna przyczyna wypadku jest wciąż badana przez policję. Na miejscu zdarzenia pracowali śledczy, którzy zabezpieczali ślady i rozmawiali ze świadkami.
![Zderzenie taksówki z karetką w Krakowie [FOTO] Na zdjęciu z zbita karetka pogotowia po wypadku w Krakowie](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/xl-zderzenie-taksowki-z-karetka-w-krakowie-foto-1716060082.jpg)






![Nocny pożar w Nowej Hucie. Czujka dymu zapobiegła tragedii na ul. Wyciąskiej [ZDJĘCIA] OSP Przylasek Rusiecki, pożar w nowej hucie, Nowa Huta, Kraków, ulica wyciąska w Krakowie, nocny pożar w nowej hucie](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-nocny-pozar-w-nowej-hucie-czujka-dymu-zapobiegla-tragedii-na-ul-wyciaskiej-zdjecia-1773200453.png)
Napisz komentarz
Komentarze