Weronika Mucha, znana i lubiana przez mieszkańców Bańskiej Niżnej, była aktywną członkinią lokalnej OSP. Przez 10 lat swojej służby angażowała się w wiele akcji, zawsze gotowa nieść pomoc potrzebującym. Jej koleżanki i koledzy z jednostki wspominają ją jako uśmiechniętą, życzliwą i pełną zapału osobę.
- Przez wszystkie lata ogarniała nas swoim uśmiechem i życzliwością. Będzie nam Ciebie bardzo brakowało - napisali we wzruszającym poście w mediach społecznościowych strażacy z OSP Bańska Niżna.
Druhna Ochotniczej Straży Pożarnej w Bańskiej Niżnej od dłuższego czasu zmagała się z ciężką chorobą i niestety przegrała walkę. Jej śmierć w szczególności poruszyła środowisko strażaków na Podhalu. Wielu we wpisach na mediach społecznościowych wspomina ś.p. Weronikę.
Pogrzeb we wtorek 8 października
Pogrzeb Weroniki Muchy odbędzie się 8 października w kościele parafialnym pw. Miłosierdzia Bożego w Bańskiej Niżnej. Po mszy żałobnej nastąpi odprowadzenie zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku.
Lokalna społeczność, a zwłaszcza druhny i druhowie z OSP Bańska Niżna, przeżywają ogromną stratę. Słowa otuchy i kondolencje płyną do pogrążonej w żałobie rodziny.



![Gorący protest w mroźnym Krakowie. 1500 osób przeciwko SCT pod siedzibą ZDMK [FOTO, FILMY] SCT, strefa czystego transportu w Krakowie, Kraków, protest mieszkańców, protest krakowian, protest w Krakowie, Kraków strefa czystego transportu](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-goracy-protest-w-mroznym-krakowie-1500-osob-przeciwko-sct-pod-siedziba-zdmk-foto-filmy-1768054206.jpg)

!["Fotopułapki na diesle" znikają tak jak znaki. Trwa walka z SCT w Krakowie [ZDJĘCIA] Kraków, SCT, strefa czystego transportu w Krakowie, fotopułapki, montowane na drzewach fotopułapki, znaki SCT](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-fotopulapki-na-diesle-znikaja-tak-jak-znaki-trwa-walka-z-sct-w-krakowie-zdjecia-1768780115.png)


Napisz komentarz
Komentarze