Jak wynika z wstępnych ustaleń policji, kobieta w niewyjaśnionych jeszcze okolicznościach przekroczyła barierkę balkonu i zsunęła się po dachu, uderzając w podłoże. Na miejsce zdarzenia natychmiast wezwano służby ratunkowe. Ratownicy z OSP Małe Ciche udzielili poszkodowanej pierwszej pomocy, a następnie przekazali ją w ręce zespołu ratownictwa medycznego. Ze względu na poważne obrażenia i utratę przytomności, turystka została przetransportowana do szpitala poza powiatem tatrzańskim.
Policjanci z Zakopanego prowadzą intensywne śledztwo w tej sprawie. Na chwilę obecną nie ma żadnych przesłanek wskazujących na udział osób trzecich w zdarzeniu. Funkcjonariusze czekają na wyniki badań toksykologicznych, które mają wyjaśnić, czy kobieta znajdowała się pod wpływem alkoholu.
Apelujemy o rozwagę podczas wypoczynku w górach. Należy zachować szczególną ostrożność, zwłaszcza w nocy i unikać ryzykownych zachowań.
![Co wydarzyło się w Małem Cichem. Kobieta wpadła z balkonu [ZDJĘCIA] Co wydarzyło się w Małem Cichem. Kobieta wpadła z balkonu [ZDJĘCIA]](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/xl-co-wydarzylo-sie-w-malem-cichem-kobieta-wpadla-z-balkonu-zdjecia-1731950116-full.jpg)






![Gorący protest w mroźnym Krakowie. 1500 osób przeciwko SCT pod siedzibą ZDMK [FOTO, FILMY] SCT, strefa czystego transportu w Krakowie, Kraków, protest mieszkańców, protest krakowian, protest w Krakowie, Kraków strefa czystego transportu](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-goracy-protest-w-mroznym-krakowie-1500-osob-przeciwko-sct-pod-siedziba-zdmk-foto-filmy-1768054206.jpg)

!["Fotopułapki na diesle" znikają tak jak znaki. Trwa walka z SCT w Krakowie [ZDJĘCIA] Kraków, SCT, strefa czystego transportu w Krakowie, fotopułapki, montowane na drzewach fotopułapki, znaki SCT](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-fotopulapki-na-diesle-znikaja-tak-jak-znaki-trwa-walka-z-sct-w-krakowie-zdjecia-1768780115.png)


Napisz komentarz
Komentarze