Na miejsce zdarzenia, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę 24 listopada w gminie Czchów (powiat brzeski) zostały wezwane służby ratunkowe. Strażacy zabezpieczyli miejsce wypadku, odgradzając taśmą uszkodzony betonowy słup. Policjanci, którzy prowadzą czynności wyjaśniające, ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.
Na chwilę obecną nie są znane szczegółowe informacje dotyczące stanu zdrowia osób uczestniczących w wypadku. W czasie trwania akcji ratunkowej występowały utrudnienia w ruchu.
Apelujemy do wszystkich kierowców o ostrożność na drodze, szczególnie w trudnych warunkach atmosferycznych. Przestrzeganie ograniczeń prędkości oraz zachowanie bezpiecznej odległości od innych pojazdów może zapobiec tragicznym w skutkach wypadkom.
![Wypadek w miejscowości Piaski-Drużków. Kierowca wjechał w słup [FOTO] Wypadek w miejscowości Piaski-Drużków. Kierowca wjechał w słup [FOTO]](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/xl-wypadek-w-miejscowosci-piaski-druzkow-kierowca-wjechal-w-slup-foto-1732411379-full.jpg)




![Beata Szydło na czele małopolskiego PiS. Zwarcie szeregów przed wyborami? [SONDA] Beata Szydło, Jarosław Kaczyński, Prawo i Sprawiedliwości, PiS, polityka, Małopolska, PiS Małopolska](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-beata-szydlo-na-czele-malopolskiego-pis-zwarcie-szeregow-przed-wyborami-1761866565.jpg)
![Zderzenie dwóch osobówek na ulicy Krakowskiej w Michałowicach [FOTO] Michałowice, powiat krakowski, wypadek drogowy, zderzenie dwóch samochodów osobowych, wypadek drogowy Michałowicach, akcja ratunkowa, poszkodowane osoby](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-zderzenie-dwoch-osobowek-na-ulicy-krakowskiej-w-michalowicach-foto-1761852323.jpg)
![Niezwykle odkrycie w Piekielniku. Ujawniono pierwotną bryłę kościoła z XVIII wieku [FOTO] Kościół w Piekielniku, gmina Czarny Dunajec, sensacyjne odkrycie w Piekielniku, zabytek w Piekielniku, pierwotna bryła kościoła w Piekielniku](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-niezwykle-odkrycie-w-piekielniku-ujawniono-pierwotna-bryle-kosciola-z-xviii-wieku-foto-1761608644.jpg)
![Intensywne prace rewitalizacyjne na Wzgórzu Zamkowym w Dobczycach [ZDJĘCIA] Wzgórze Zamkowe w Dobczycach, Dobczyce, powiat myślenicki, inwestycje, rewitalizacja zamku w Dobczycach, odbudowa ruin zamku w Dobczycach](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-intensywne-prace-rewitalizacyjne-na-wzgorzu-zamkowym-w-dobczycach-zdjecia-1761518353.jpg)

![Ciało 55-letniego turysty z Nowego Sącza odnalezione w Tatrach. Tragiczny finał [FOTO] Turysta z Nowego Sącza, poszukiwania polskiego turysty w Tatrach, tragedia na Bystrej w Tatrach, tragiczny finał poszukiwań polskiego turysty, słowackie Tatry](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-cialo-55-letniego-turysty-z-nowego-sacza-odnalezione-w-tatrach-tragiczny-final-foto-1761348761.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze