W środowe popołudnie 24 września na pasie Zakopianki w kierunku Krakowa, na terenie miejscowości Jawornik doszło do zderzenia samochodu osobowego z pojazdem dostawczym. Jak informuje strona Małopolska Alarmowo na miejsce zadysponowano służby ratunkowe.
Kierowcy podróżujący na trasie z Zakopanego do Krakowa muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. W akcji ratunkowej biorą udział zastępy straży pożarnej oraz funkcjonariusze policji, którzy ustalają okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.
Do wszystkich kierowców apelujemy po dostosowanie prędkości do warunków panujących na drogach. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym pogoda może nas bardzo szybko zaskoczyć. Dlatego zdejmijcie nogę z gazu, aby bezpiecznie dotrzeć do celu.
![Zderzenie samochodu ciężarowego z dostawczym na Zakopiance w Jaworniku [ZDJĘCIA] Wypadek na Zakopiance w Jaworniku, zderzenie samochodu dostawczego z ciężarowym, powiat myślenicki, kolizja na Zakopiance, Jawornik, wypadek drogowy](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/xl-zderzenie-samochodu-ciezarowego-z-dostawczym-na-zakopiance-w-jaworniku-zdjecia-1758721902.jpg)



!["Fotopułapki na diesle" znikają tak jak znaki. Trwa walka z SCT w Krakowie [ZDJĘCIA] Kraków, SCT, strefa czystego transportu w Krakowie, fotopułapki, montowane na drzewach fotopułapki, znaki SCT](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-fotopulapki-na-diesle-znikaja-tak-jak-znaki-trwa-walka-z-sct-w-krakowie-zdjecia-1768780115.png)
![„Antyobywatelski” wyrok WSA w Krakowie. SCT zostaje, ale ze zdaniem odrębnym [FILM] Bartłomiej Krzych, Wojewódzki Sąd Administracyjny w Krakowie, Naczelny Sąd Administracyjny, Strefa Czystego Transportu w Krakowie](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-antyobywatelski-wyrok-wsa-w-krakowie-sct-zostaje-ale-ze-zdaniem-odrebnym-film-1768423083.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze