We wtorkowy wieczór 7 października po godzinie 18 na 410 kilometrze autostrady A4 w kierunku Katowic doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego samochodu. Kierowca dostawczaka z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, który wypadł z pasa ruchu i uderzył w bariery energochłonne. Jak informuje strona Małopolska Alarmowo poszkodowana została jedna osoba.
Przybyli na miejsce ratownicy medyczni udzieli pierwszej pomocy rannej osobie. Oprócz Zespołu Ratownictwa Medycznego na miejscu interweniowały zastępy straży pożarnej oraz funkcjonariusze Policji, którzy ustalali okoliczności i przyczyny zdarzenia. W czasie działań służb kierowcy musieli liczyć się z bardzo dużymi utrudnieniami w ruchu.



![Gorący protest w mroźnym Krakowie. 1500 osób przeciwko SCT pod siedzibą ZDMK [FOTO, FILMY] SCT, strefa czystego transportu w Krakowie, Kraków, protest mieszkańców, protest krakowian, protest w Krakowie, Kraków strefa czystego transportu](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-goracy-protest-w-mroznym-krakowie-1500-osob-przeciwko-sct-pod-siedziba-zdmk-foto-filmy-1768054206.jpg)

!["Fotopułapki na diesle" znikają tak jak znaki. Trwa walka z SCT w Krakowie [ZDJĘCIA] Kraków, SCT, strefa czystego transportu w Krakowie, fotopułapki, montowane na drzewach fotopułapki, znaki SCT](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-fotopulapki-na-diesle-znikaja-tak-jak-znaki-trwa-walka-z-sct-w-krakowie-zdjecia-1768780115.png)


Napisz komentarz
Komentarze