Dramatyczne zderzenie i walka o życie
Poważne zdarzenie miało miejsce około godziny 17:30 na drodze wojewódzkiej numer 783 w Klonowie. Ze wstępnych ustaleń służb wynika, że doszło do czołowego zderzenia samochodu dostawczego marki Iveco z pojazdem osobowym. W obu pojazdach podróżowały łącznie cztery osoby – kierowca i pasażer w każdym z nich.
Siła zderzenia była na tyle duża, że cztery osoby zostały poszkodowane. Jedna z nich była zakleszczona w kabinie pojazdu i konieczne było natychmiastowe użycie specjalistycznych narzędzi hydraulicznych przez strażaków w celu uwolnienia uwięzionego mężczyzny.
Poszkodowany mężczyzna zmarł w szpitalu
Po intensywnej akcji ratunkowej, karetki pogotowia przetransportowały całą czwórkę poszkodowanych, zarówno kierowców, jak i pasażerów, do szpitala w Miechowie. Niestety, w wyniku odniesionych rozległych obrażeń, życia najciężej rannego mężczyzny nie udało się uratować.
Obrażenia były na tyle poważne, że poszkodowany zmarł w szpitalu, zmieniając kwalifikację zdarzenia na wypadek śmiertelny. Konieczność użycia sprzętu hydraulicznego już na miejscu sugerowała bardzo poważny charakter obrażeń u uczestników zdarzenia.
Kontynuacja śledztwa i całkowita blokada drogi
Na miejscu wypadku w Klonowie prowadzone były intensywne działania służb ratunkowych i dochodzeniowych. Oprócz strażaków i zespołów medycznych, na miejscu pracowała policja, która pod nadzorem prokuratury będzie ustala przyczyny i dokładny przebieg czołowego, jak się okazało tragicznego zderzenia.
Ze względu na skalę zdarzenia i trwające czynności procesowe, droga wojewódzka DW 783 była przez długi czas całkowicie zablokowana w obu kierunkach. Policja apelowała do kierowców o bezwzględne omijanie tego odcinka i korzystanie z objazdów. Do wszystkich kierowców apelujemy o ostrożności i jeszcze raz prosimy o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drogach.
![Tragiczny finał wypadku w Klonowie. Najciężej ranny mężczyzna zmarł w szpitalu [FOTO] Klonów, wypadek w klonowie, wypadek w powiecie miechowskim, Miechów, na sygnale, wypadek drogowy, śmiertelny wypadek](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/xl-tragiczny-final-wypadku-w-klonowie-najciezej-ranny-mezczyzna-zmarl-w-szpitalu-foto-1765595763.jpg)










![Dramatyczny wypadek w Sieprawiu. Nie żyje 21-letni kierowca, LPR w akcji [ZDJĘCIA] Siepraw, wypadek drogowy, tragiczny wypadek, tragedia w sieprawiu, tragedia w powiecie myślenickim, akcja ratunkowa, reanimacja](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-tragiczny-wypadek-w-sieprawiu-kierowca-reanimowany-lpr-w-akcji-zdjecia-1765206123.jpg)
![Nie żyje mężczyzna, który wpadł do rzeki Tymówki w Tworkowej [FOTO] Tworkowa, powiat brzeski, na sygnale, tragiczna wiadomość, wypadek, mężczyzna wpadł do rzeki](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-nie-zyje-mezczyzna-ktory-wpadl-do-rzeki-tymowki-w-tworkowej-foto-1765201896.jpg)

![Pożar przy ulicy Klasztornej w Krakowie. Jedna osoba poparzona [FILM] Kraków, ulica Klasztorna, Nowa Huta, pożar w Nowej Hucie, na sygnale, akcja gaśnicza, akcja służb](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-pozar-przy-ulicy-klasztornej-w-krakowie-jedna-osoba-poparzona-film-1764249467.jpg)
![Pierwsza porażka u siebie! Cracovia przegrywa sensacyjnie z Motorem Lublin [ZDJĘCIA] Cracovia, motor Lublin, PKO ekstraklasa, piłka nożna, Kraków, ulica Kałuży](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-pierwsza-porazka-u-siebie-cracovia-przegrywa-sensacyjnie-z-motorem-lublin-1763856115.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze