Na miejscu zdarzenia okazało się, że zatrzymany to 27-letni mieszkaniec powiatu wielickiego. To, co ustalili funkcjonariusze, szokuje jeszcze bardziej. Mężczyzna miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu! Co więcej, od 2022 roku obowiązuje go dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Jakby tego było mało, pojazd, którym się poruszał, okazał się przywłaszczony.
Policjanci pobrali również krew od 27-latka, by sprawdzić, czy nie prowadził pod wpływem innych środków odurzających. Mężczyzna został zatrzymany, a dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Bochni.
To zdarzenie to jaskrawy przykład skrajnej nieodpowiedzialności i pogardy dla prawa. Dzięki szybkiej reakcji obywatela udało się wyeliminować z ruchu drogowego niezwykle niebezpiecznego kierowcę.




!["Fotopułapki na diesle" znikają tak jak znaki. Trwa walka z SCT w Krakowie [ZDJĘCIA] Kraków, SCT, strefa czystego transportu w Krakowie, fotopułapki, montowane na drzewach fotopułapki, znaki SCT](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-fotopulapki-na-diesle-znikaja-tak-jak-znaki-trwa-walka-z-sct-w-krakowie-zdjecia-1768780115.png)
![„Antyobywatelski” wyrok WSA w Krakowie. SCT zostaje, ale ze zdaniem odrębnym [FILM] Bartłomiej Krzych, Wojewódzki Sąd Administracyjny w Krakowie, Naczelny Sąd Administracyjny, Strefa Czystego Transportu w Krakowie](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-antyobywatelski-wyrok-wsa-w-krakowie-sct-zostaje-ale-ze-zdaniem-odrebnym-film-1768423083.jpg)
![Referendum w Krakowie nabiera tempa. 35 tysięcy podpisów i atak na radnego Drewnickiego [FILM] Kraków, referendum, podpisy, referendum w Krakowie, Aleksander Miszalski](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-referendum-w-krakowie-nabiera-tempa-35-tysiecy-podpisow-i-atak-na-radnego-drewnickiego-film-1770508639.png)

Napisz komentarz
Komentarze