Szybka akcja policji w Tarnowie
Zawiadomienie o kradzieży wpłynęło do Komisariatu Policji Tarnów-Centrum wczoraj, 30 lipca. Kradzieży dokonano w nocy z 29 na 30 lipca. Rozpoczęły się intensywne poszukiwania, a policjanci szybko wpadli na trop sprawcy. Dzięki sprawnym działaniom operacyjnym maszkaron został zlokalizowany i odzyskany już rankiem 31 lipca.
Kim jest złodziej i co mu grozi?
Zatrzymany to 48-letni mieszkaniec Tarnowa. Jak się okazało, nie jest to jego pierwsze starcie z prawem. Mężczyzna był już wielokrotnie notowany za podobne przestępstwa. To pokazuje, że tego typu kradzieże, choć mogą wydawać się drobnym wybrykiem, są traktowane poważnie i mają swoje konsekwencje. Obecnie trwają czynności procesowe z jego udziałem.
Mieszkańcy Tarnowa mogą odetchnąć z ulgą. Odzyskana rzeźba wkrótce wróci na swoje miejsce, a miasto odzyska swój charakterystyczny element. To doskonały przykład na to, że nawet drobne, wydawałoby się, elementy przestrzeni miejskiej mają duże znaczenie dla lokalnej społeczności.




![Beata Szydło na czele małopolskiego PiS. Zwarcie szeregów przed wyborami? [SONDA] Beata Szydło, Jarosław Kaczyński, Prawo i Sprawiedliwości, PiS, polityka, Małopolska, PiS Małopolska](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-beata-szydlo-na-czele-malopolskiego-pis-zwarcie-szeregow-przed-wyborami-1761866565.jpg)
![Zderzenie dwóch osobówek na ulicy Krakowskiej w Michałowicach [FOTO] Michałowice, powiat krakowski, wypadek drogowy, zderzenie dwóch samochodów osobowych, wypadek drogowy Michałowicach, akcja ratunkowa, poszkodowane osoby](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-zderzenie-dwoch-osobowek-na-ulicy-krakowskiej-w-michalowicach-foto-1761852323.jpg)
![Niezwykle odkrycie w Piekielniku. Ujawniono pierwotną bryłę kościoła z XVIII wieku [FOTO] Kościół w Piekielniku, gmina Czarny Dunajec, sensacyjne odkrycie w Piekielniku, zabytek w Piekielniku, pierwotna bryła kościoła w Piekielniku](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-niezwykle-odkrycie-w-piekielniku-ujawniono-pierwotna-bryle-kosciola-z-xviii-wieku-foto-1761608644.jpg)
![Intensywne prace rewitalizacyjne na Wzgórzu Zamkowym w Dobczycach [ZDJĘCIA] Wzgórze Zamkowe w Dobczycach, Dobczyce, powiat myślenicki, inwestycje, rewitalizacja zamku w Dobczycach, odbudowa ruin zamku w Dobczycach](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-intensywne-prace-rewitalizacyjne-na-wzgorzu-zamkowym-w-dobczycach-zdjecia-1761518353.jpg)

![Ciało 55-letniego turysty z Nowego Sącza odnalezione w Tatrach. Tragiczny finał [FOTO] Turysta z Nowego Sącza, poszukiwania polskiego turysty w Tatrach, tragedia na Bystrej w Tatrach, tragiczny finał poszukiwań polskiego turysty, słowackie Tatry](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-cialo-55-letniego-turysty-z-nowego-sacza-odnalezione-w-tatrach-tragiczny-final-foto-1761348761.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze