Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
NEWSY :
Reklama
Reklama
Reklama

Poważny wypadek w Rzozowie pod Krakowem. 17-latek na hulajnodze elektrycznej zderzył się z samochodem

Do groźnego wypadku doszło w środowy wieczór, 31 lipca, w miejscowości Rzozów w powiecie krakowskim. Około godziny 20:00 17-letni użytkownik hulajnogi elektrycznej zderzył się z samochodem osobowym. Nastolatek w ciężkim stanie trafił do szpitala.
Poważny wypadek w Rzozowie pod Krakowem. 17-latek na hulajnodze elektrycznej zderzył się z samochodem

Źródło: malopolska.policja.gov.pl

Podziel się
Oceń

Jak informuje policja, do zdarzenia doszło, gdy 17-latek poruszający się hulajnogą elektryczną wyjechał z drogi podporządkowanej i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy samochodu marki Renault. Doszło do zderzenia, w wyniku którego młody kierujący hulajnogą doznał poważnych obrażeń ciała. Na miejsce wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które przetransportowało rannego do jednego z krakowskich szpitali.

Zarówno 17-latek, jak i 25-letni kierowca samochodu byli trzeźwi w chwili zdarzenia.

Coraz więcej wypadków z udziałem hulajnóg elektrycznych

W ostatnich miesiącach obserwujemy wzrost liczby wypadków z udziałem użytkowników hulajnóg elektrycznych, szczególnie w okresie wakacyjnym. Przypominamy, że poruszanie się hulajnogą elektryczną wymaga znajomości przepisów ruchu drogowego, rozwagi oraz zachowania szczególnej ostrożności – zwłaszcza przy włączaniu się do ruchu i na skrzyżowaniach.

Apelujemy do wszystkich użytkowników hulajnóg elektrycznych o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może skończyć się tragicznie.


Napisz komentarz

Komentarze

WKRÓTCE W KINACH
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dołącz do nas!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama