Do bardzo groźnego wypadku doszło w niedzielny wieczór 10 września na Alei Jana Pawła II w kierunku Nowej Huty. Samochód osobowy zderzył się z karetką pogotowia ratunkowego, która przewróciła się na bok. Obecnie trwa akcja ratunkowa, a na kierowców czekają spore utrudnienia w ruchu.
- Kraków, Aleja Jana Pawła II w kierunku Nowej Huty. Doszło do poważnego zdarzenia drogowego z udziałem samochody osobowego oraz karetki. Na miejscu pracują wszystkie służby. Występują utrudnienia w ruchu drogowym na chwilę obecną. Uważajcie na siebie - informuje Patrol998-Małopolska.
![Groźny wypadek z udziałem karetki na Alei Jana Pawła II [ZDJĘCIA] Na zdjęciu przewrócona na bok karetka pogotowia na Alei Jana Pawła II](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/xl-grozny-wypadek-z-udzialem-karetki-na-alei-jana-pawla-ii-zdjecia-1694369042-full.jpg)









![Policja publikuje nagranie dramatycznej akcji w Myślenicach [FILM] Policja publikuje nagranie dramatycznej akcji w Myślenicach [FILM]](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-policja-publikuje-nagranie-dramatycznej-akcji-w-myslenicach-film-1765550099.jpg)
![Dramatyczny wypadek w Sieprawiu. Nie żyje 21-letni kierowca, LPR w akcji [ZDJĘCIA] Siepraw, wypadek drogowy, tragiczny wypadek, tragedia w sieprawiu, tragedia w powiecie myślenickim, akcja ratunkowa, reanimacja](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-tragiczny-wypadek-w-sieprawiu-kierowca-reanimowany-lpr-w-akcji-zdjecia-1765206123.jpg)
![Nie żyje mężczyzna, który wpadł do rzeki Tymówki w Tworkowej [FOTO] Tworkowa, powiat brzeski, na sygnale, tragiczna wiadomość, wypadek, mężczyzna wpadł do rzeki](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-nie-zyje-mezczyzna-ktory-wpadl-do-rzeki-tymowki-w-tworkowej-foto-1765201896.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze