Do zdarzenia doszło na obwodnicy Krakowa, czyli 408 kilometrze autostrady A4 w kierunku Katowic. W zderzeniu czterech pojazdów, trzech osobowych i ciężarowego trzy osoby zostały ranne. Na pasie w kierunku Rzeszowa lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jedna z osób była reanimowana i znajduje się w stanie krytycznym.
- Na 408 kilometrze autostrady A4 w Krakowie, na pasie w kierunku Katowic doszło do wypadku z udziałem czterech samochodów: trzech osobowych i jednego ciężarowego. Łącznie podróżowało nimi sześć osób. Jezdnia w kierunku Katowic jest całkowicie zablokowana, natomiast na pasie w stronę Rzeszowa będzie lądować śmigłowiec LPR. Na miejscu jest 6 zastępów straży pożarnej i 26 strażaków - mówi mł. kpt. mgr Hubert Ciepły, Rzecznik Prasowy Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.
Na miejscu działa 6 zastępów straży pożarnej, czyli łącznie 26 strażaków, a także Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz funkcjonariusze Policji.
![Karambol na autostradzie A4 w Krakowie. Trzy osoby ranne [FOTO] Karambol na autostradzie A4 w Krakowie. Trzy osoby ranne [FOTO]](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/xl-karambol-na-autostradzie-a4-w-krakowie-trzy-osoby-ranne-foto-1700839029.jpg)





![Nocny pożar w Nowej Hucie. Czujka dymu zapobiegła tragedii na ul. Wyciąskiej [ZDJĘCIA] OSP Przylasek Rusiecki, pożar w nowej hucie, Nowa Huta, Kraków, ulica wyciąska w Krakowie, nocny pożar w nowej hucie](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-nocny-pozar-w-nowej-hucie-czujka-dymu-zapobiegla-tragedii-na-ul-wyciaskiej-zdjecia-1773200453.png)

Napisz komentarz
Komentarze