W niedzielę 31 grudnia o godzinie 18:00 otwarto bramy przed koncertem sylwestrowym w Zakopanem. Widzów przybywało z godziny na godzinę. Około godziny 22:10 przed sceną jak informują organizatorzy zgromadziło się 23 470 osób, a kolejne około 13 tysięcy jest poza terenem imprezy masowej. Cały czas przybywają kolejni chętni do udziału w koncercie. Z uwagi na okoliczności policjanci zamknęli drogi w rejonie imprezy. Dzisiejszej nocy w powiecie tatrzańskim ponad 200 policjantów dba o bezpieczeństwo. Wspierają ich strażacy, ratownicy medyczni i pracownicy ochrony, których jest ponad 300.
- Do godziny 22:40 nie doszło do poważniejszych zdarzeń na terenie powiatu tatrzańskiego z wyjątkiem zdarzenia w rejonie ul. Kasprowicza w Zakopanem. Okoliczności tego zdarzenia tj. zranienia młodego mężczyzny wyjaśniamy. Jednocześnie informuję, że życiu rannego nie zagraża niebezpieczeństwo - informuje Roman Wolski z Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem.
Większość podejmowanych do godziny 22:10 przez policjantów interwencji dotyczy pijanych i agresywnych osób.
![Spokojny Sylwester pod Tatrami. Jedna osoba raniona nożem [ZDJĘCIA] Na zdjęciu funkcjonariusze Policji dbający o bezpieczeństwo w Zakopanem](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/xl-spokojny-sylwester-pod-tatrami-jedna-osoba-raniona-nozem-zdjecia-1704067993-full.jpg)







![Policja publikuje nagranie dramatycznej akcji w Myślenicach [FILM] Policja publikuje nagranie dramatycznej akcji w Myślenicach [FILM]](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-policja-publikuje-nagranie-dramatycznej-akcji-w-myslenicach-film-1765550099.jpg)
![Dramatyczny wypadek w Sieprawiu. Nie żyje 21-letni kierowca, LPR w akcji [ZDJĘCIA] Siepraw, wypadek drogowy, tragiczny wypadek, tragedia w sieprawiu, tragedia w powiecie myślenickim, akcja ratunkowa, reanimacja](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-tragiczny-wypadek-w-sieprawiu-kierowca-reanimowany-lpr-w-akcji-zdjecia-1765206123.jpg)
![Nie żyje mężczyzna, który wpadł do rzeki Tymówki w Tworkowej [FOTO] Tworkowa, powiat brzeski, na sygnale, tragiczna wiadomość, wypadek, mężczyzna wpadł do rzeki](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-nie-zyje-mezczyzna-ktory-wpadl-do-rzeki-tymowki-w-tworkowej-foto-1765201896.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze