Do dramatycznego zdarzenia doszło w sobotę 13 stycznia na komisariacie Policji Tarnów-Centrum. 38-letni mężczyzna został zatrzymany w związku ze zgłoszeniem uszkodzeń mienia na terenie Tarnowa.
Nietrzeźwy sprawca przebywał w policyjnej izbie zatrzymań gdzie niestety w pewnym momencie zasłabł. - Potwierdzam, że doszło do takiego zdarzenia. Mężczyzna był zatrzymany przez policjantów z Tarnowa w związku z interwencją, jaka miała miejsce na terenie miasta. Policjanci, którzy go pilnowali, zauważyli brak czynności życiowych i najpierw przystąpili do czynności resuscytacyjnych, a w międzyczasie została wezwana karetka pogotowia. Lekarze stwierdzili zgon, ciało zostało zabezpieczone do badań - poinformował w rozmowie z mediami aspirant sztabowy Paweł Klimek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.
Śledztwo w tej sprawie śmierci 38-letniego mężczyzny prowadzi Prokuratura Rejonowa w Tarnowie. Jego ciało zostało zabezpieczone w zakładzie patomorfologii, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.




![Policja publikuje nagranie dramatycznej akcji w Myślenicach [FILM] Policja publikuje nagranie dramatycznej akcji w Myślenicach [FILM]](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-policja-publikuje-nagranie-dramatycznej-akcji-w-myslenicach-film-1765550099.jpg)
![Dramatyczny wypadek w Sieprawiu. Nie żyje 21-letni kierowca, LPR w akcji [ZDJĘCIA] Siepraw, wypadek drogowy, tragiczny wypadek, tragedia w sieprawiu, tragedia w powiecie myślenickim, akcja ratunkowa, reanimacja](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-tragiczny-wypadek-w-sieprawiu-kierowca-reanimowany-lpr-w-akcji-zdjecia-1765206123.jpg)
![Nie żyje mężczyzna, który wpadł do rzeki Tymówki w Tworkowej [FOTO] Tworkowa, powiat brzeski, na sygnale, tragiczna wiadomość, wypadek, mężczyzna wpadł do rzeki](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-nie-zyje-mezczyzna-ktory-wpadl-do-rzeki-tymowki-w-tworkowej-foto-1765201896.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze