Do zderzenia trzech samochodów osobowych doszło w środowy wieczór 24 stycznia na ulicy Opolskiej w Krakowie. Według wstępnych informacji kolizja miała miejsce na pasie w kierunku Nowej Huty, a sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Obecnie z ruchu wyłączone są dwa pasy.
- Ulica Opolska w kierunku Nowej Huty - doszło do kolizji trzech samochodów. Brak informacji o osobach poszkodowanych. Niestety sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia, służby prowadzą działania na miejscu. Dwa pasy są w chwili obecnej wyłączone z ruchu - czytamy na stronie Patrol998-Małopolska.
![Zderzenie pojazdów na ulicy Opolskiej, w kierunku Nowej Huty [FOTO] Na zdjęciu miejsce zderzenia trzech samochodów na ulicy Opolskiej w Krakowie](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/xl-zderzenie-pojazdow-na-ulicy-opolskiej-w-kierunku-nowej-huty-foto-1706125651.jpg)






![Policja publikuje nagranie dramatycznej akcji w Myślenicach [FILM] Policja publikuje nagranie dramatycznej akcji w Myślenicach [FILM]](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-policja-publikuje-nagranie-dramatycznej-akcji-w-myslenicach-film-1765550099.jpg)
![Dramatyczny wypadek w Sieprawiu. Nie żyje 21-letni kierowca, LPR w akcji [ZDJĘCIA] Siepraw, wypadek drogowy, tragiczny wypadek, tragedia w sieprawiu, tragedia w powiecie myślenickim, akcja ratunkowa, reanimacja](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-tragiczny-wypadek-w-sieprawiu-kierowca-reanimowany-lpr-w-akcji-zdjecia-1765206123.jpg)
![Nie żyje mężczyzna, który wpadł do rzeki Tymówki w Tworkowej [FOTO] Tworkowa, powiat brzeski, na sygnale, tragiczna wiadomość, wypadek, mężczyzna wpadł do rzeki](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-nie-zyje-mezczyzna-ktory-wpadl-do-rzeki-tymowki-w-tworkowej-foto-1765201896.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze