Wiktoria Barnowska ostatni raz widziana była 5.04.2024 roku około godziny 8.30. nastolatka wyszła z miejsca zamieszkania informując, że idzie na praktyki szkolne. W dniu zaginięcia dziewczyna udała się na przystanek autobusowy przy ulicy Zawierciańskiej w Kluczach i odjechała w kierunku Olkusza. Od tego momentu nie można było nawiązać kontaktu z 17-latką. Zawiadomienie o jej zaginięciu złożono 8 kwietnia 2024 roku po godzinie 14 w Komisariacie Policji w Kluczach.

Rysopis zaginionej:
wiek z wyglądu: 17 lat,
wzrost: 164 cm,
sylwetka: szczupła
włosy: czarne do ramion proste, obecnie po bokach pasemka koloru wiśniowo-różowego
oczy: ciemne
Opis ubioru: w dniu zaginięcia nastolatka miała na sobie spodnie koloru czarnego typu jeans z przetarciami na kolanach; bluzę koloru czarnego; plecak sportowy koloru różowoczerwonego marki NIKE, w którym znajdowała się bluza koloru czerwonego, dwie bluzy bez napisów, buty sportowe sznurowane koloru czarnego na grubej białej podeszwie, z boku posiadały czerwone paseczki, bez marki;
Wszelkie informacje, które mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej, proszę kierować do Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu nr tel. 47 83 25 242 bądź kontaktować się z numerem alarmowym 112.
(opiekunowie wyrazili zgodę na opublikowanie wizerunku, jak i informacji nt. zaginionej)



![Beata Szydło na czele małopolskiego PiS. Zwarcie szeregów przed wyborami? [SONDA] Beata Szydło, Jarosław Kaczyński, Prawo i Sprawiedliwości, PiS, polityka, Małopolska, PiS Małopolska](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-beata-szydlo-na-czele-malopolskiego-pis-zwarcie-szeregow-przed-wyborami-1761866565.jpg)
![Zderzenie dwóch osobówek na ulicy Krakowskiej w Michałowicach [FOTO] Michałowice, powiat krakowski, wypadek drogowy, zderzenie dwóch samochodów osobowych, wypadek drogowy Michałowicach, akcja ratunkowa, poszkodowane osoby](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-zderzenie-dwoch-osobowek-na-ulicy-krakowskiej-w-michalowicach-foto-1761852323.jpg)
![Niezwykle odkrycie w Piekielniku. Ujawniono pierwotną bryłę kościoła z XVIII wieku [FOTO] Kościół w Piekielniku, gmina Czarny Dunajec, sensacyjne odkrycie w Piekielniku, zabytek w Piekielniku, pierwotna bryła kościoła w Piekielniku](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-niezwykle-odkrycie-w-piekielniku-ujawniono-pierwotna-bryle-kosciola-z-xviii-wieku-foto-1761608644.jpg)
![Intensywne prace rewitalizacyjne na Wzgórzu Zamkowym w Dobczycach [ZDJĘCIA] Wzgórze Zamkowe w Dobczycach, Dobczyce, powiat myślenicki, inwestycje, rewitalizacja zamku w Dobczycach, odbudowa ruin zamku w Dobczycach](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-intensywne-prace-rewitalizacyjne-na-wzgorzu-zamkowym-w-dobczycach-zdjecia-1761518353.jpg)

![Ciało 55-letniego turysty z Nowego Sącza odnalezione w Tatrach. Tragiczny finał [FOTO] Turysta z Nowego Sącza, poszukiwania polskiego turysty w Tatrach, tragedia na Bystrej w Tatrach, tragiczny finał poszukiwań polskiego turysty, słowackie Tatry](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-cialo-55-letniego-turysty-z-nowego-sacza-odnalezione-w-tatrach-tragiczny-final-foto-1761348761.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze