Na miejsce zdarzenia natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe. W akcji uczestniczyli strażacy z OSP Zalas, OSP Tenczynek i OSP Grojec, a także zawodowi strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 3 w Krakowie. Na miejscu obecni byli również funkcjonariusze Policji.
Szczegółowe informacje na temat przyczyn wypadku nie są jeszcze znane. Policja prowadzi czynności wyjaśniające w tej sprawie. Wiadomo już, że w porannym karambolu na autostradzie A4 nie było osób poszkodowanych i zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.
Apelujemy do wszystkich kierowców o szczególną ostrożność na drodze, zwłaszcza w warunkach ograniczonej widoczności.
![Karambol na A4. Cztery pojazdy zderzyły się pod Krakowem [FOTO] Na zdjęciu jeden z pojazdów biorących udział w karambolu na autostradzie A4](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/xl-karambol-na-a4-cztery-pojazdy-zderzyly-sie-pod-krakowem-foto-1721994502-full.jpg)





![Nocny pożar w Nowej Hucie. Czujka dymu zapobiegła tragedii na ul. Wyciąskiej [ZDJĘCIA] OSP Przylasek Rusiecki, pożar w nowej hucie, Nowa Huta, Kraków, ulica wyciąska w Krakowie, nocny pożar w nowej hucie](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-nocny-pozar-w-nowej-hucie-czujka-dymu-zapobiegla-tragedii-na-ul-wyciaskiej-zdjecia-1773200453.png)

Napisz komentarz
Komentarze