Na miejsce zdarzenia zostały wysłane zastępy straży pożarnej z OSP Szczucin i JRG Dąbrowa Tarnowska oraz zespół ratownictwa medycznego i patrol policji. Po przybyciu na miejsce okazało się, że samochód osobowy wypadł z drogi i znalazł się w przydrożnym rowie.
Na szczęście w wypadku ucierpiał jedynie kierowca pojazdu, który po udzieleniu pierwszej pomocy przez ratowników medycznych nie wymagał hospitalizacji.
Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulator z uszkodzonego samochodu oraz usunęli wyciekłe płyny eksploatacyjne. Dzięki szybkiej i sprawnie przeprowadzonej akcji udało się uniknąć poważniejszych konsekwencji. W związku z wypadkiem na drodze występowały utrudnienia w ruchu. Przyczyny wypadku są wyjaśniane przez policję.
![Wypadek w Świdrówce. Na szczęście bez poszkodowanych [FOTO] Wypadek w Świdrówce. Na szczęście bez poszkodowanych [FOTO]](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/xl-wypadek-w-swidrowce-na-szczescie-bez-poszkodowanych-foto-1730563877-full.jpg)





![Nocny pożar w Nowej Hucie. Czujka dymu zapobiegła tragedii na ul. Wyciąskiej [ZDJĘCIA] OSP Przylasek Rusiecki, pożar w nowej hucie, Nowa Huta, Kraków, ulica wyciąska w Krakowie, nocny pożar w nowej hucie](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-nocny-pozar-w-nowej-hucie-czujka-dymu-zapobiegla-tragedii-na-ul-wyciaskiej-zdjecia-1773200453.png)

Napisz komentarz
Komentarze