Jak poinformował mł. asp. Daniel Bułatowicz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bochni, na chwilę obecną tożsamość ofiary nie została ustalona. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności mające na celu dokładne wyjaśnienie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
W związku z wypadkiem ruch pociągów na tym odcinku został wstrzymany. Jak przekazał mł. kpt. Hubert Ciepły, rzecznik prasowy Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP, na miejscu zdarzenia pracuje 20 strażaków i 4 pojazdy straży pożarnej. Około 200 pasażerów podróżujących potrąconym pociągiem oczekuje na komunikację zastępczą.
Śledztwo w sprawie
Policja apeluje do wszystkich osób, które mogłyby posiadać jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bochni. Każdy szczegół może okazać się istotny dla wyjaśnienia przyczyn tej tragedii.
W związku z tym tragicznym zdarzeniem, policja i straż pożarna przypominają o konieczności zachowania szczególnej ostrożności na przejazdach kolejowych. Przechodzenie przez tory w miejscach niedozwolonych jest niezwykle niebezpieczne i może prowadzić do tragicznych w skutkach wypadków.
![Tragedia w Rzezawie. Pociąg śmiertelnie potrącił kobietę [FOTO] Tragedia w Rzezawie. Pociąg śmiertelnie potrącił kobietę [FOTO]](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/xl-tragedia-w-rzezawie-pociag-smiertelnie-potracil-kobiete-foto-1736255302-full.jpg)














![Gorący protest w mroźnym Krakowie. 1500 osób przeciwko SCT pod siedzibą ZDMK [FOTO, FILMY] SCT, strefa czystego transportu w Krakowie, Kraków, protest mieszkańców, protest krakowian, protest w Krakowie, Kraków strefa czystego transportu](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-goracy-protest-w-mroznym-krakowie-1500-osob-przeciwko-sct-pod-siedziba-zdmk-foto-filmy-1768054206.jpg)

!["Fotopułapki na diesle" znikają tak jak znaki. Trwa walka z SCT w Krakowie [ZDJĘCIA] Kraków, SCT, strefa czystego transportu w Krakowie, fotopułapki, montowane na drzewach fotopułapki, znaki SCT](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-fotopulapki-na-diesle-znikaja-tak-jak-znaki-trwa-walka-z-sct-w-krakowie-zdjecia-1768780115.png)


Napisz komentarz
Komentarze