W sobotni wieczór 29 marca na ulicy Wiślickiej w krakowskiej dzielnicy Mistrzejowice doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wypadku poszkodowana została jedna osoba, która została przetransportowana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala.
O zdarzeniu jako pierwsza poinformowała strona Patrol998-Małopolska. Na miejscu działały służby ratunkowe: zastępy straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz funkcjonariusze policji, którzy ustalali okoliczności wypadku. Na czas działania ratunkowych występowały spore utrudnienia w ruchu.
Do wszystkich kierowców apelujemy o ostrożność oraz dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Pamiętajcie, że to od was zależy bezpieczeństwo innych uczestników ruchu.
![Zderzenie dwóch samochodów w Mistrzejowicach. Jedna osoba ranna [FOTO] Zderzenie dwóch samochodów w Mistrzejowicach. Jedna osoba ranna [FOTO]](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/xl-zderzenie-dwoch-samochodow-w-mistrzejowicach-jedna-osoba-ranna-foto-1743285962-full.jpg)








![Gorący protest w mroźnym Krakowie. 1500 osób przeciwko SCT pod siedzibą ZDMK [FOTO, FILMY] SCT, strefa czystego transportu w Krakowie, Kraków, protest mieszkańców, protest krakowian, protest w Krakowie, Kraków strefa czystego transportu](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-goracy-protest-w-mroznym-krakowie-1500-osob-przeciwko-sct-pod-siedziba-zdmk-foto-filmy-1768054206.jpg)

!["Fotopułapki na diesle" znikają tak jak znaki. Trwa walka z SCT w Krakowie [ZDJĘCIA] Kraków, SCT, strefa czystego transportu w Krakowie, fotopułapki, montowane na drzewach fotopułapki, znaki SCT](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-fotopulapki-na-diesle-znikaja-tak-jak-znaki-trwa-walka-z-sct-w-krakowie-zdjecia-1768780115.png)


Napisz komentarz
Komentarze