Jak informuje zespół prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, zgłoszenie o leżącym na drodze mężczyźnie bez oznak życia wpłynęło do służb w sobotę około godziny 1:30. Przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego stwierdził zgon. Obrażenia denata wskazywały jednoznacznie, że doszło do potrącenia przez pojazd. Na miejscu nie znaleziono żadnych świadków zdarzenia.
- W sobotę około 1.30 dostaliśmy zgłoszenie, że na drodze wojewódzkiej w Kadczy leży mężczyzna bez oznak życia. Na miejsce przyjechały służby. Zespół Ratownictwa Medycznego niestety stwierdził zgon. Na podstawie obrażeń policjanci ustalili, że najprawdopodobniej poszkodowany brał udział w zdarzeniu drogowym, że ktoś go potrącił i nie zatrzymał się, bo nikogo więcej na miejscu zdarzenia nie było, gdy przyjechały tam służby – relacjonuje Mateusz Lenartowicz z zespołu prasowego KWP w Krakowie.
Intensywne działania policji pod nadzorem prokuratora oraz z udziałem biegłego z zakresu wypadków drogowych trwały przez wiele godzin na miejscu tragedii. Zabezpieczono ślady i materiały dowodowe, które wskazują, że sprawca potrącenia poruszał się dużym, ciemnym samochodem typu SUV lub kombi.
Policja apeluje do wszystkich osób, które mogły być świadkami zdarzenia, posiadają jakiekolwiek informacje na jego temat lub widziały w okolicy uszkodzony pojazd odpowiadający opisowi. Szczególnie ważne mogą być informacje od mechaników samochodowych, do których mógł zgłosić się ktoś z uszkodzonym, ciemnym SUV-em lub kombi.
Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu pod numerem telefonu: 47 833 46 30.






![Niezwykle odkrycie w Piekielniku. Ujawniono pierwotną bryłę kościoła z XVIII wieku [FOTO] Kościół w Piekielniku, gmina Czarny Dunajec, sensacyjne odkrycie w Piekielniku, zabytek w Piekielniku, pierwotna bryła kościoła w Piekielniku](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-niezwykle-odkrycie-w-piekielniku-ujawniono-pierwotna-bryle-kosciola-z-xviii-wieku-foto-1761608644.jpg)
![Intensywne prace rewitalizacyjne na Wzgórzu Zamkowym w Dobczycach [ZDJĘCIA] Wzgórze Zamkowe w Dobczycach, Dobczyce, powiat myślenicki, inwestycje, rewitalizacja zamku w Dobczycach, odbudowa ruin zamku w Dobczycach](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-intensywne-prace-rewitalizacyjne-na-wzgorzu-zamkowym-w-dobczycach-zdjecia-1761518353.jpg)

![Ciało 55-letniego turysty z Nowego Sącza odnalezione w Tatrach. Tragiczny finał [FOTO] Turysta z Nowego Sącza, poszukiwania polskiego turysty w Tatrach, tragedia na Bystrej w Tatrach, tragiczny finał poszukiwań polskiego turysty, słowackie Tatry](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-cialo-55-letniego-turysty-z-nowego-sacza-odnalezione-w-tatrach-tragiczny-final-foto-1761348761.jpg)
![Dublet Augustyniaka na wagę złota! Legia wygrywa w Krakowie [GALERIA ZDJĘĆ] Legia Warszawa, Szachtar Donieck, FC Shakhtar, Wisła Kraków, stadion Wisły, piłka nożna, Loga Konferencji UEFA](https://static2.mjakmalopolska.pl/data/articles/sm-4x3-dublet-augustyniaka-na-wage-zlota-legia-wygrywa-w-krakowie-galeria-zdjec-1761263278.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze