Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
NEWSY :
Reklama
Reklama
Reklama

Tragiczny finał poszukiwań 28-letniego mężczyzny z Osielca

Dramatyczna informacja napłynęła późnym wieczorem 18 grudnia z powiatu suskiego. Służby odnalazły ciało 28-letniego mężczyzny, który w czwartkowe przedpołudnie wyszedł na spacer z psem i ślad po nim zaginął. Na razie nie są znane okoliczności śmierci mężczyzny.
Osielec, poszukiwania, tragiczny finał poszukiwań 28 latka, na sygnale, służby ratunkowe, tragedia w powiecie Suskim

Autor: Małopolska Alarmowo

Podziel się
Oceń

Strona Małopolska Alarmowo poinformowała o tragicznym finale poszukiwań 28-letniego mieszkańca Osielca. - Tragiczny finał poszukiwań. W czwartek wieczorem odnaleziono ciało zaginionego 28-letniego mieszkańca powiatu suskiego. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności i przyczyny jego śmierci - czytamy. Na razie okoliczności mężczyzny nie są znane. 

Przypomnijmy, że mieszkaniec Osielca wyszedł z domu około godziny 10:20. Co było istotne dla prowadzonych poszukiwań, mężczyźnie towarzyszył pies rasy terier niemiecki o czarnym umaszczeniu. Zwierzę w chwili zaginięcia miało założoną charakterystyczną różową smycz, co mogło ułatwić identyfikację zaginionego przez przypadkowych świadków. Od momentu wyjścia z psem 28-latek nie dał znaku życia. 

W poszukiwaniach brały udział służby ratunkowe: zastępy straży pożarnej, wyspecjalizowane grupy poszukiwawcze, funkcjonariusze Policji, a także rodzina i znajomi mężczyzny. 

Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

WKRÓTCE W KINACH
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dołącz do nas!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama